99 Gün

46.20 TL. 99 gün sonra cezam bitecek ve üniversite için buradan ayrılacağım. 4. Gün: Arabamın camına iliştirilen ve hiç de hoş olmayan not Julia'nın olanları hâlâ atlatamadığını gösteriyordu.

Responsive image
YAZAR
Katie Cotugno
DOSYA BOYUTU
5,76 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052992463

PDF formatında 99 Gün. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan 99 Gün kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


1. Gün:Star Lake’e döndüğüm akşam, Julia Donnelly evime yumurta atınca kimsenin olanları unutmadığını anladım: Patrick’le ilişkimi, ağabeyiyle aramızda geçenlerden sonra nasıl berbat ettiğimi. Tüm aileye nasıl zarar verdiğimi. Şimdi yaz boyunca evde hapis hayatı sürdürmeliyim. 99 gün sonra cezam bitecek ve üniversite için buradan ayrılacağım.4. Gün: Arabamın camına iliştirilen ve hiç de hoş olmayan not, Julia’nın olanları hâlâ atlatamadığını gösteriyordu. Bir el omzuma dokunduğunda kavga etmeye hazır bir şekilde arkamı döndüm. Gabe’di. Okuldan eve dönüyordu ve beni gördüğüne sevinmiş gibiydi. “Molly Barlow, ne yaşanmış olursa olsun, dönmene gerçekten çok sevindim.”12. Gün: Gabe beni partiye davet etti. Oldukça keyifli vakit geçiriyordum, beni öpmek üzereydi. İşte o an Patrick’i gördüm. Burada karşılaşmayı hiç beklemediğim ve beni asla affetmeyecek Patrick’i.“Kendilerini karakterlerle özdeşleştiren genç okurlar yeni başlangıçlar yapmanın aslında zor olmadığını görecekler. 2011 yılında Pushcart Ödülü’ne aday gösterilen 99 Gün, ustalıkla kurgulanmış bir gençlik romanı.” -Children’s Literature-   “Çocukluk arkadaşlıklarının ilerleyip romantizme dönüştüğünü keşfedenler için kışkırtıcı bir hikâye.”-Publishers Weekly-  “Karmaşık ve ilginç hikâyesiyle öpücük dolu bu yaz romanını plaj çantanızdan eksik etmeyeceksiniz.” -Bulletin of the Center for Children’s Books-   “99 Gün, gençlik aşkı ve ihanet üzerine yazılmış, büyüleyici bir hikâye.” -Kirkus Reviews-   “Romantik aşk hikâyelerine hayran okurlar için sıcacık bir kitap.” -VOYA- (Tanıtım Bülteninden)   


Polat Onat'ın yazdığı "Kıyamete Son 99 Gün" adlı, distopik bilimkurgu romanının, tanıtım, yorum ve değerlendirme sayfası. Contact Kıyamete Son 99 Gün on Messenger.