Düşünbaz

Sitemizden Düşünbaz kitabını pdf olarak indirebilirsiniz. Binlerce kitabın yer aldığı sitemizde arama yaparak istediğiniz kitabı indirebilirsiniz. Pdf indir sitemizde yer alan kitaplar tanıtım amaçlıdır.

Responsive image
YAZAR
İsmail Topçu
DOSYA BOYUTU
5,60 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786054262625

Düşünbaz harika bir kitap. Bu kitabın yazarı İsmail Topçu. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve İsmail Topçu'den Düşünbaz kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


İnsanı beyninin içine hapseden şey bir düşünce midir yoksa kendi elleriyle kendini teslim ettiği hayalleri mi? Bir girdabın içine neden atılırız ki? Neden korkarız ki özgürleşmekten? Tercihlerimizi açık açık söylemekten, yaşamaktan; eğlenmekten, mutlu olmaktan veya olduğumuz gibi olmaktan.İnsan var olma yolunda hayalleriyle yaşar. İyi bir çalışan, iyi bir eş, iyi bir evlat; anne, baba veya vatandaş olmanın somut bir kriteri var mı? Var olmak için illa yaratması, kendini gerçekleştirmesi mi gerekiyor insanın?Ya anne, baba? Onlar da birer gölge değil mi?Düşünbaz ile tüm bu sorulara cevap ararken buluyoruz kendimizi. Köhne bir apartman dairesinde başlayan yolculuğunda; gerek uyumsuzluğu, gerek yalnızlığı, gerekse de cinsel tercihiyle sisteme dahil olamayan Nejat’ın var olma mücadelesine tanıklık ediyoruz bu romanda.Bu roman kontrolünü yitirmek üzere olanların, deliliğin kıyılarında dolaşanların, tabularını yıkmaya çalışanların ıstırap dolu ama bir o kadar da azimli hikâyesidir.Sen de bu hikâyeye ortak olmak ister misin Sevgili Okur? (Tanıtım Bülteninden)   


16 TL. Var olmak için illa yaratması, kendini gerçekleştirmesi mi gerekiyor insanın? Ya anne, baba? Onlar da birer gölge değil mi? Düşünbaz ile tüm bu sorulara cevap ararken buluyoruz kendimizi.