Düşünbaz

Bu Blogda Ara. "DÜŞÜNBAZ". Kayıtlar. Kafka'nın dönüşüm'üne dönüş.

Responsive image
YAZAR
İsmail Topçu
DOSYA BOYUTU
4,21 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786054262625

PDF formatında Düşünbaz. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Düşünbaz kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


İnsanı beyninin içine hapseden şey bir düşünce midir yoksa kendi elleriyle kendini teslim ettiği hayalleri mi? Bir girdabın içine neden atılırız ki? Neden korkarız ki özgürleşmekten? Tercihlerimizi açık açık söylemekten, yaşamaktan; eğlenmekten, mutlu olmaktan veya olduğumuz gibi olmaktan.İnsan var olma yolunda hayalleriyle yaşar. İyi bir çalışan, iyi bir eş, iyi bir evlat; anne, baba veya vatandaş olmanın somut bir kriteri var mı? Var olmak için illa yaratması, kendini gerçekleştirmesi mi gerekiyor insanın?Ya anne, baba? Onlar da birer gölge değil mi?Düşünbaz ile tüm bu sorulara cevap ararken buluyoruz kendimizi. Köhne bir apartman dairesinde başlayan yolculuğunda; gerek uyumsuzluğu, gerek yalnızlığı, gerekse de cinsel tercihiyle sisteme dahil olamayan Nejat’ın var olma mücadelesine tanıklık ediyoruz bu romanda.Bu roman kontrolünü yitirmek üzere olanların, deliliğin kıyılarında dolaşanların, tabularını yıkmaya çalışanların ıstırap dolu ama bir o kadar da azimli hikâyesidir.Sen de bu hikâyeye ortak olmak ister misin Sevgili Okur? (Tanıtım Bülteninden)   


Düşbaz dinlemek; dünden bugüne tüm Düşbaz müzikleri, albümleri, video klipleri için tıkla! Düşbaz Şarkıları. Tüm müzik videoları kategoriler.