Babamın Vasiyeti

Babamın Vasiyeti izle, Babamın Vasiyeti full izle, Babamın Vasiyeti hd izle, Babamın Vasiyeti türkçe dublaj izle, Çok zengin ve ünlü olan Ferro Olivetti dilediği gibi harcayan dilediği gibi gezip tozan,yiyen...

Responsive image
YAZAR
Dilara Gürel
DOSYA BOYUTU
10,48 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786051732923

PDF formatında Babamın Vasiyeti. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Babamın Vasiyeti kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Yağmur doğduğu gün annesini kaybetmiş olduğundan babasına çok bağlıdır. Tek dileği ise, üniversiteden mezun olup babasıyla birlikte aile şirketini yönetmektir. Ahmet Bey, kızının mezuniyet gününde fenalaşır ve hastaneye kaldırılır. Yağmur o gün babasının kanser olduğunu öğrenir. Aldığı bu kötü haberden sonra dünyası başına yıkılır ve hayata karşı tüm neşesini yitirir.Kızının geleceğinden endişelenen Ahmet Bey bir gün kızına son isteğini açıklar…Yağmur babasının son isteğini kabul edecek mi yoksa hayal ettiği hayatı mı yaşayacak? (Tanıtım Bülteninden)   


Çok geçmeden ölüm döşeğine düşen babası ondan yerine getirmesi zor bir vasiyet ister. Kimliğinin ve parasının hiçbir ayrıcalığından fayda¬lanmadan bir ay yaşaması gerekecektir.