Babamın Vasiyeti

Babasinin vasiyeti üzerine 1 ay boyunca bütün ününü,parasini ve kariyerini birakip hiç bilmedigi bir yerde normal bir Babamın Vasiyeti indir, Babamın Vasiyeti izle, Babamın Vasiyeti türkçe film indir.

Responsive image
YAZAR
Dilara Gürel
DOSYA BOYUTU
9,66 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786051732923

Bir Babamın Vasiyeti kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Babamın Vasiyeti kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Dilara Gürel tarafından yazılmıştır.


Yağmur doğduğu gün annesini kaybetmiş olduğundan babasına çok bağlıdır. Tek dileği ise, üniversiteden mezun olup babasıyla birlikte aile şirketini yönetmektir. Ahmet Bey, kızının mezuniyet gününde fenalaşır ve hastaneye kaldırılır. Yağmur o gün babasının kanser olduğunu öğrenir. Aldığı bu kötü haberden sonra dünyası başına yıkılır ve hayata karşı tüm neşesini yitirir.Kızının geleceğinden endişelenen Ahmet Bey bir gün kızına son isteğini açıklar…Yağmur babasının son isteğini kabul edecek mi yoksa hayal ettiği hayatı mı yaşayacak? (Tanıtım Bülteninden)   


Babamın Vasiyeti book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Babamın Vasiyeti by Dilara Gürel.