YAZAR
Başak Şahin
DOSYA BOYUTU
2,36 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786058435353

PDF formatında Adel. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Adel kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


ADEL, Başak Şahin'in on üçyaşında yazdığı ilk romanıdır.2002 doğumlu olan Başak Şahin, daha iki yaşındayken kendi kendine hikayeler anlatan, hikayelerin içinde yaşlı - genç, kadın-erkek, fakir-zengin gibi tutarlı kahramanlar yaratan, on yaşına geldiğinde ise hikayelerini kendi çizimleriyle renklendiren genç bir kızdır. Küçüklüğünde kurguladığı hikaye olan ADEL'i 2014 yılında yeniden kaleme almıştır. Bu son haliyle baskıya giren ADEL, Başak Şahin'in basılıilk romanıdır.Elinizde tuttuğunuz bu kitapta, Berfu'nun rutin hayatının, İstiklal ve arkadaşlarıyla tanışması üzerine hayal bile edemeyeceği yeteneklerini keşfetmesiyle tamamen değişmesi ve bu fantastik dünyanın bir parçası olmasına şahitlik edeceksiniz. Berfuve arkadaşlarının, müthiş değişimlerini,iyilerle kötülerin inanılmaz mücadelesinisunan sürükleyici bir seyahate çıkmaya hazır mısınız? (Tanıtım Bülteninden)   


Adel'e aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz: Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. N.58 Buyaka E Blok Ümraniye İstanbul. Telefon: 08506777000. E-posta: info@adel.com.tr.