Başlangıçta Deniz Vardı

17 TL. Başlangıçta deniz vardı. Her şey karanlıktaydı. Ne güneş vardı, ne ay; ne insan, ne hayvan, ne de bitki... Deniz her yerdeydi ve her şeydi. Deniz Ana'ydı.

Responsive image
YAZAR
Tomas Gonzalez
DOSYA BOYUTU
5,13 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9789752473201

PDF formatında Başlangıçta Deniz Vardı. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Başlangıçta Deniz Vardı kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Başlangıçta deniz vardı. Her şey karanlıktaydı.Ne güneş vardı, ne ay; ne insan, ne hayvan, ne de bitki...Deniz her yerdeydi ve her şeydi.Deniz Ana’ydı.Ana kadın değildi; varlık da değildi, yokluk da.Gelecek olanın ruhuydu o; fikir ve bellekti.Kolombiyalı romancı Tomás González, şehrin boğucu keşmekeşinden ve insan ilişkilerinin sahteliğinden bunalıp Karayip kıyısında, medeniyetten uzak sakin bir koyda, yeni bir hayat kurmaya karar veren Elena ve J.’nin dramatik (aynı zamanda gerçek) hikâyesi üzerinden ölümsüz bir sorunun peşine düşüyor: insan, kendi kaderine hükmedebilir mi? (Tanıtım Bülteninden)   


Başlangıçta deniz vardı. Her şey karanlıktaydı. Ne güneş vardı, ne ay; ne insan, ne hayvan, ne de bitki... Deniz her yerdeydi ve her şeydi. Deniz Ana'ydı. Ana kadın değildi; varlık da değildi, yokluk da.