Adı Nihan

Nihan adı ne demektir? Nihan isminin isimler sözlüğünde ki karşılığı nedir? Nihan İsminin Numeroloji Yorumu. Nihan İsmine Benzer İsimler. Nihan İsimli Ünlüler, Tanınmış Kişiler.

Responsive image
YAZAR
Gülistan Sinanoğlu
DOSYA BOYUTU
4,55 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059539425

Bir Adı Nihan kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Adı Nihan kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Gülistan Sinanoğlu tarafından yazılmıştır.


Bir romancı, sancılı yazma sürecinde sayfa sayfa oluşturduğu kurgusal dünyanın içinde kaybolur bazen. O mudur kurguyu oluşturan, ayrıntıları birbirine ekleye ekleye yaşanır kıldığı kişiler mi? Belirsizleşir.Gülistan Sinanoğlu, romanlarındaki kişilerle yaşayan bir yazar. Onlarla birlikte soluk alıp veren, onların kaygılarına ortak olan, acılarını yüreğinde duyan bir yazar. Öyle ki, kurgusal dünyasında yaşam verdiği roman kişisinin ölümünde ardından ağlayacak kadar…Böyle olduğundandır ki, sahici bir dünyanın içine çekiyor okurlarını. Onun romanlarını okurken, siz de o anlatılanların bir parçası oluveriyorsunuz.Kayıp Yıllar” ve “Panik Atak Gölgesinde” adlı kitaplarından tanıdğımız yazar, yeni romanında, psikiyatri uzmanı Doktor Kudret’in ve hastalarının dünyasına götürüyor bizi. Romanda anlatılan kişiler aracılığıyla kendi kaygılarımızla yüzleşiyor, onları tanıma ve onlarla baş etmenin yollarını, yaşantısal akış içinde öğreniyoruz.Hayatımızın “kör noktaları”nı gösteriyor. Onların yaşam serüvenimizdeki önemini…Romancı, mutlu yaşamanın gizlerini vermek istiyor sanki bize.Böyle ama, daha romanın başında söylediği gibi, “Ne var ki mutluluk üzerine yazılmış hikâyeler kimselerin ilgisini çekmiyor.”Belki bu yüzden Nihan’ın dünyasında bir yolculuğa çıkarıyor okuyanları… Yetiştirme yurdunda büyümüş, annesini babasını hiç tanımamış, adını kimin koyduğunu bile bilmeyen Nihan’ın hüzünlü serüvenine ortak ediyor… Onun hüznüyle kardeş kılıyor yüreğimizi…M. Mahzun Doğan (Tanıtım Bülteninden)   


Nihan Kapüşonlu Belden Büzgülü Parka - Taba U1035. Aramayı Favorilere Kaydet. Arama Adı. Vazgeç.