Yerkıta Destanı

14.82 TL. Hakikat ve kader arayışlarında kaybolmuş bir grup kaçak, kendilerini birdenbire, Yerkıta'yı yok etmek isteyen Khamult'un yaratıklarıyla çetin bir savaşta bulur.

Responsive image
YAZAR
Aslı Arı Doğan
DOSYA BOYUTU
8,85 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786053061748

Bir Yerkıta Destanı kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Yerkıta Destanı kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Aslı Arı Doğan tarafından yazılmıştır.


Zaman akıyor. Akan zaman içinde belli belirsiz gezinenbiz, arıyoruz. Arkamızda kalan vakti kıymetli kılacakbir hakikati arıyor ve bulduğumuzda onu yok sayıp, yeniden,daha mühim, daha başka, daha bize layık bir hakikati arıyoruz.Arayış bittiğinde hikâye de bitiyor. Ve biz yeniden başlıyoruz.Bir simyacı, bir kâhin, bir büyücü, hayvanlarla yer değiştirebilenbir adam, sağır ve dilsiz bir kadın, bir gölge, bir düzenbaz,bir sokak çocuğu ve meczup bir yaratık… Goren, Torghuzz, Virantha, Rireth, Eriowelln, Gölge,Mala-Hay, Kirli, Fazid… Hakikat ve kader arayışlarındakaybolmuş bir grup kaçak, kendilerini birdenbire, Yerkıta’yı yoketmek isteyen Khamult’un yaratıklarıyla çetin bir savaşta bulur.Yol ilerledikçe mücadele zorlaşacak ve yolcular madde ile mana arasındaki dengeyi, insan tabiatında yaradılıştan varolan bir karanlığı, suçu hak ilan eden bir adaleti ve nihayetinancı sorgulayacaktır. Yolun birleştirdiği maceracılar aradıklarınıbirbirlerinde bulmaya henüz başlamışken, onları Başmürit karşılayacak ve yolun en sarp kayasında hikâye yeniden yazılacaktır… (Tanıtım Bülteninden) 


18.52 TL. Hakikat ve kader arayışlarında kaybolmuş bir grup kaçak, kendilerini birdenbire, Yerkıta'yı yok etmek isteyen Khamult'un yaratıklarıyla çetin bir savaşta bulur.