35 Çok Güzel Gelsene

Pınar Çelikel'in ilk romanı '35 Çok Güzel Gelsene', Artemis Yayınları'ndan piyasada... Arkadaşlarının Peri diye seslendiği PR'cı Perihan'ın, bir peri masalı olduğuna inandığı hayatı, bir günde alt üst olur.

Responsive image
YAZAR
Pınar Çelikel
DOSYA BOYUTU
5,92 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786053042617

Bir 35 Çok Güzel Gelsene kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! 35 Çok Güzel Gelsene kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Pınar Çelikel tarafından yazılmıştır.


“Birçok konuda hem yalnız değilsin hissi veriyor hem de meseleye yeni bir bakış açısı katıyor. Şehirli kadının kendisini kahraman gibi hissedeceği, sıcacık bir roman.”-Harper's Bazaar Türkiye-Tam 35’e geldiğinizde hayatınız tepetaklak olsa, en güvendiğiniz dağlara kar yağsa, intikamın soğuk lezzetini mi, geleceğin şehvetli gizemini mi seçerdiniz?35 yaşındaki Perihan’ın hayatı, 10 yıllık kocasının, “Ben artık seni istemiyorum,” demesiyle duruverir. Hayatla ilgili yaptığı tüm planlar yerle bir olmuştur. Üstelik, bakılması gereken iki çocuk, geçindirilmesi gereken bir ev ve daha da önemlisi, toparlanması gereken paramparça bir ruh vardır ortada; Perihan’ınki.Çok geçmeden, Peri’nin bu çok karamsar tablosu, en yakın arkadaşlar, aile ve bir psikiyatrist yardımıyla beklenmedik bir hâl alır. Bu arada Peri, evliliğin güvenli limanına demirlemişken açık denizdeki kadın-erkek ilişkileri de bambaşka bir boyuta geçmiştir. Genç kadın kendi çöplüğünde ne kadar şık, başarılı ve güçlü dursa da, bilmediği bu dünyada küçücük bir kız çocuğuna dönüşür... 35 yaşındaki bu minik kızın hayatı yeniden keşfetmesine tanık olmaya hazır mısınız?(Tanıtım Bülteninden)   


15.11 TL. Harper's Bazaar Türkiye. Tam 35'e Geldiğinizde hayatınız Tepetaklak olsa, en güvendiğiniz dağlara kar yağsa, intikamın soğuk lezzetini mi, geleceğin şehvetli gizemini mi seçerdiniz?