Tekinsiz

...bilgi, tekinsiz kelimesinin İngilizce Türkçe çevirisi ve tercümesi, tekinsiz sözcüğü ne anlama gelmektedir, tekinsiz kelimesinin eş anlamlısı, tekinsiz wikipedia, tekinsiz sözcüğünün eş anlamlıları...

Responsive image
YAZAR
J. Sheridan Le Fanu
DOSYA BOYUTU
1,99 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059319171

Bir Tekinsiz kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Tekinsiz kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap J. Sheridan Le Fanu tarafından yazılmıştır.


“Bizi korkutacağından emin olduğumuz çok az canavar vardır.” André Gide Boş bir otel odası. Karanlık bir kış gecesi. İnsanın en eski korkularından olan hayaletler bu hikayeye otel odasından sızıyor. Yalnız başına bir gece yarısında yatağın yanında beliriyor. Ve korkunun nesnesi olan biçimini bir hikayeyle taçlandırıyor. Gotik edebiyatın en önemli isimlerinden olan Le Fanu’dan gözlerinizi alamayacağınız bir metin.(Tanıtım Bülteninden) 


Tekinsiz hakkında bilgiler. Perili ev, içinde doğaüstü ve genellikle kötü niyetli hayalet, cin gibi varlıkların yaşadığına inanılan yer. Diğer dillerde Tekinsiz anlamı nedir? İngilizce'de Tekinsiz ne demek?